Profesionální indikátor PUE7.1, plast

Kód produktu: RADPUE7
ID produktu: 633
Plastové provedení. Celý popis →
Na dotaz
Na dotaz
RADWAG
24 700 Kč (29 887 Kč s DPH)
Koupit

Popis produktu Profesionální indikátor PUE7.1, plast

Vážní indikátor PUE7.1 je určený především pro výstavbu průmyslových vážních systémů. Z výroby je obal v plastovém provedení - krytí IP-54. PUE7.1 je vybaven barevným dotykovým displejem 5,7" a membránovou klávesnicí. Dále má také v horních rozích infračervené senzory pohybu, které mají své využití pro některé programovatelné funkce. K indikátoru je možné připojit dva můstky. Jako další přídavná zařízení může uživatel připojit také: čtečku čárových kódů, termotiskárnu, etiketovací tiskárnu, standartní tiskárnu, čtečku ID karet a typické vybavení počítače - klavesnice, myš, atd.). PUE7.1 má možnost vážení v několika pracovních módech: vážení, počítání kusů, kontrolní vážení, KBZ (kontrola baleného zboží), receptury, etiketování, limitní vážení.

Stanovené měřidlo: ano
Napájení: adaptér (230V AC/13,8V DC)
Alternativní napájení: není možné
Komunikační rozhraní: RS 232, 2xUSB, Ethernet, 4-vstupy/výstupy
Provedení displeje: barevná, dotyková obrazovka 5.7"
Funkce: počítání kusů, dózování, vážení zvířat (nestabilní břemeno), měření hustoty, kontrolní vážení, vážení v procentech, statistiky, receptury, zmrazení max. hodnoty, sumarizace, paměť ALIBI, diferenciální vážení, kontrola HBZ, etiketování

Příklad průběhu vážení či počítání kusů:

do indikátoru je možné naprogramovat jednotlivé výrobky, kde je možné vložit do paměti název, kód, popis, složení, čárový kód, datum, cena, délka platnosti, složení, hmotnost jednotková, limity – min a max hmotnost, celkový počet kusů vbalení, předvolená tára (hmotnost krabice), apod. Toto se provádí na referenčním (malém) vážícím můstku, kde je přesněji zjištěna hmotnost 1ks. Následně se pracovník, který obsluhuje váhu, přepne na druhý vážní můstek a vybere požadovaný produkt dle názvu nebo kódu. Následně zváží potřebné množství (počet kusů) a vytiskne etiketu nebo uloží údaj do paměti. Pokud je předvolen potřebný výsledný počet kusů, váha zobrazuje dosažení nastaveného limitu, nebo lze připojit externí signalizaci (semafor).
Ukázka použití indikátoru PUE7.1 - viz video.

ParametrHodnota
Certifikace možno i ověřit dle připojené platformy
Napájení adaptér (230V AC/13,8V DC)
Provedení konstrukce plast
Displej TFT (640×480) 5,7" dotyková obrazovka
Komunikace WiFi, USB, Ethernet, RS 232, 2 vstupy / 2 výstupy
Prostředí suché, prašné
Rozměry 206 x 140 x 71 mm
Hmotnost balení 2 kg
Záruka 24 měsíců

Přílohy k produktu Profesionální indikátor PUE7.1, plast

Typ Název Velikost
ManPUE7.pdf 5 MB Stáhnout

Videa k produktu Profesionální indikátor PUE7.1, plast

Použití indikátoru Radwag PUE7